يه فاميلي داشتيم که ديگه چند وقتي بود فاميل نبود درواقع، طلاق گرفته بودن ولي بچه ها با مادرشون زندگي ميکردن. چند شب پيش تو يه مراسم عروسي اين مرده مذکور از شدت فشارخون بالا جان به جان آفرين تسليم کرد. در توصيف ويژگي هاي اخلاقي مرحوم همين بس که دلم راضي به گفتنه خدابيآمرزه براش نميشه بسکه در طول حياتش در حق خانواده ظلم کرد. اين خانومه فاميل ما به کنار که خوش بجيگر کرد حتي به دوتا بچش هم روا نداشت و از جز دادن فروگذار نميکرد. چند روزه دارم فکر ميکنم بعد از مرگ هيچ فرصتي براي جبران و طلب حليت نيست، اون دستش از دنيا کوتاهه و فکر و ذکر بازمانده ها فقط ارثي که بجا گذاشته هست. حالا نکته جالب اينه چقدر زن و بچه ميتونن خوب باشن که براش خدابيامرزي ميگن، من اگه جاي اونا بودم اصلا نميتونستم اينقد سخاوتمند و بخشنده باشم. چقدر بخشش آدما رو بزرگ ميکنه، اونم بخشيدنه همچين آدمي!!! امروز مراسم سوم و هفتم تو مسجد وليعصر شهرک برگزار ميشه علي رغم اينکه اصلا دلم نميخاد شرکت کنم ولي ميرم فقط بخاطر اون زن، اون زني که با همه رنجهايي که متحمل شده بخاطر دل دريايي که داره براي شوهرسابقش اشک ريخته. بچه هاش وضعيت خوبي ندارن، کمبود محبت شديد و تربيتي که ناشي از يه پدر به شدت بداخلاق و خسيسه، اميدوارم با پولي که بهشون ميرسه و اگه بذارن برسه البته، بتونن زندگي آسوده و بهتري رو تجربه کنن. خانواده ي ما خانواده ي مرفه و پولداري نيست و ممکنه بعضي وقتها از لحاظ مالي خيلي عالي نبوديم ولي هميشه پدرومادرم از جون و دلشون براي ما مايه گذاشتن و جونم براشون درميره. داشتن پدرومادر يه نعمته که بايد شاکرش بود ولي داشتن پدرومادري که حامي و همراهت باشن ازون نعمتاس که هرکسي نصيبش نميشه، الحمدلله ازين نعمت بيکران. از خدا ميخوام منم مادر خوبي براي جوجه الان و جوجه هاي بعدي باشم :-) مادري که بشه روش حساب کرد و دامن مهرش هميشه براي بچه ها گسترده باشه. 

_حالا با اين خدابيامرزي ها و بعلاوه اينکه مرحوم نمازخون و روزه بگير بوده! و در حفظ ظاهر دين چيزي کم نميذاشته! اوضاع حساب کتاب اون طرف چه خبره؟؟؟ چشمم آب نميخوره. دلم براش ميسوزه که نتونست بهتر باشه، تاوان سختي بايد بده.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Angela بقچه نویس فایلکده برتر ( برترین مرجع فایل های آموزشی ) روزی یک آیه مجله خودرویی تیبا Looking for the lost promised time imam twelve mahdi